Marka Hiab i jej sprzęty

Zwykły wpis

Najbardziej cenione oraz popularne od dawna na polskim rynku sprzęty dźwigowe oferuje serwis Hiab, a również serwis Palfinger lub serwis Fassi.

Pierwsza firma podobnie jak wszystkie pozostałe ma już wypracowaną pozycję na naszym rynku. Cieszy się ufnością i szacunkiem polskiego kontrahenta od lat, a jej sprzęt ma opinię niezawodnego.

Jej początki to lata czterdzieste ubiegłego wieku. Jest to firma skandynawska, która na powierzchni dziesięcioleci anektowała inne firmy specjalizujące się w produkcji dźwigów. Jej oferta mieści rozmaitego rodzaju dźwigi instalowane na podwoziach aut przeznaczone do prac o zakresie montażowym oraz załadunkowym.

Dziś korporacja posiada własne fabryki w jedenastu krajach, agencje handlowe w trzydziestu czterech państwach, a jej produkty są oferowane przez ponad stu hurtowników na całym globie. Przynosi aktualnie zatrudnienie kilku tysiącom pracowników.

Szlachetne miejsce wśród asortymentu producenta zajmują żurawie samochodowe całkowitego przeznaczenia. Firma ma do zaoferowania kompletny przekrój żurawi o przeróżnych gabarytach i udźwigu przeznaczonych do wykonywania kolosalnego obrębu prac.

Firma posiada w swoim asortymencie także sprzęty do wymiany karoserii, żurawie leśne wykorzystane do transportu drzewa, żurawie przeznaczone do zastosowania w specjalizacji przemysłowej, jak również burty załadunkowe oraz wózki widłowe.

Cechą wyróżniającą skandynawską markę jest idea proponująca budowę żurawi na miarę. W jej ofercie znajdują się dźwigi klasy XS o niedużych gabarytach. To właśnie dzięki tak obszernej rozbieżności w gabarytach dźwigów, przy ich użyciu stało się możliwe wykonywanie coraz większej ilości prac. Ramiona zewnętrzne oraz wewnętrzne żurawi cechują się różnorodną długością i udźwigiem, co kreuje wiele możliwości ich zastosowań.

Innowacją wprowadzoną przez tę firmę jest tak nazwany system OLP innymi słowy elektroniczny system, jaki ma bronić sprzęt przed przeciążeniem. Działanie maszyny zostaje automatycznie przerwane, kiedy tak właściwie system komunikuje, że bliskie jest jej przeciążenie. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.