Maszyny od przedsiębiorstwa Fassi

Zwykły wpis

Firma Fassi jest aktualnie jednym z największych zakładów, których specjalizacją jest produkcja żurawi hydraulicznych. Tradycyjne urządzenia, są poszerzane o wysoką liczbę współczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Stąd, w ogromnej ofercie firmy można odszukać niezwykle rozmaite serie modeli.

Wytwarzane przez producenta Fassi żurawie, są w głównej mierze przeznaczone do montażu na samochodzie ciężarowym. Są to tak nazywane HDSy. Zazwyczaj są one wykorzystywane do przemieszczania ładunków o różnych gabarytach oraz kształcie.

Co więcej, bardzo dobrze nadają się do transportowania m. in. złomu czy bali drewnianych. Zakup żurawia powinien być słuszny dla jego przeznaczenia. Każdy z nich ma konkretną moc oraz wysięg. Wybierając stosownego żurawia, należy nie zapominać o innym istotnym czynniku, jakim jest trafny dobór elementu roboczego, do jakiego są mocowane przedmioty.

Ogólnie rzecz biorąc, dźwigi hydrauliczne są użytkowane do rozmaitego typu prac. W szeregu przypadków pracują w ciężkich warunkach środowiskowych, a obciążenia, którym podlegają są niezwykle obszerne. Zważywszy na ten fakt, producent oferuje trzy przeróżne rozwiązania gwarancyjne. Roczna gwarancja na wszystkie części żurawi, dwuletnia gwarancja odnosi się dla szczegółów hydraulicznych, tudzież trzyletnia gwarancja obejmuje maszyny, jakie są wyekwipowane w hak. Sprzęt wolno oddać na serwis gwarancyjny w przypadku, kiedy uszkodzenia powstały z winy producenta bądź gdy defekty zostały ujawnione w trakcie eksploatacji.

Mimo niezwykle przydatnych warunków, które oferuje producent, nie można zapomnieć o konieczności bieżącego serwisowania hydraulicznych urządzeń dźwigowych. Najlepiej jest wykonywać regularne przeglądy wszystkich siłowników hydraulicznych. W ten sposób użytkownik zagwarantuje sobie jak najdłuższe właściwe funkcjonowanie sprzętu.

Serwis Fassi jest prowadzony przez sporą ilość krajowych firm. Zajmują się one w większości wypadków naprawą części hydraulicznych jak i mechanicznych.

Sprzęty i maszyny proponowane przez tego producenta przystają do jednych z najlepszych w swojej dyscyplinie. Należałoby też przyjrzeć się takim przedsiębiorstwom jak Palfinger lub Hiab, gdyż są to równorzędni rywale.

Możliwość komentowania jest wyłączona.